Producenci

Dostępne w naszym sklepie internetowym fajki bongo, są wyposażone w skuteczne systemy filtracyjne, dzięki czemu zmniejszą ilość toksyn, które dostają się do płuc. Dodatkowo filtracja wody przyczynia się do chłodzenia dymu, a więc do inhalacji bez podrażnienia dróg oddechowych. Nasze produkty nie sprawiają problemów w obsłudze. Fajki wodne bongo z naszej oferty łatwo utrzymać w czystości, a mechanizm ich działania jest prosty. Są mniej skomplikowane niż Szisze. 

Produkty z tej kategorii można zabrać w podróż lub na spotkanie towarzyskie. W ofercie mamy wiele różnych fajek wodnych z butelki, Bongo szklane  o różnych wielkościach i kolorach. To doskonały prezent dla wielbicieli tytoniu. Bongo ze szkła żaroodpornego jest modelem najbardziej wytrzymałym, który z pewnością posłuży przez długie lata. Produkty wyróżniają się między sobą kształtem ustnika, rurki, cybucha i dzbana. Bardziej zaawansowane są wyposażone w system wielokrotnej filtracji i chłodzenia oraz specjalne zwężenia pozwalające na wrzucenie lodu. 

Sklep online bongogoma.pl zapewnia niskie ceny i wysoką jakość oferowanych produktów. Jeśli szukasz dobrego i niedrogiego bongo sprawdź naszą ofertę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl